Etagère Nebas 79,5cm 3 tablettes - noir
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Paiement sécurisé
Wandrek Nebas, in mat zwart gepoedercoat metaal. Uitgerust met 3 legplanken.
Informations sur le produit
| Poids en kg par pièce | 11.6 |
| Montage nécessaire | Oui |
| Fermetures amorties | Non |
| Tringle à vêtements | Non |
| Miroir | Non |
| Nombre de portes | 0 |
| Nombre de tiroirs | 0 |
| Nombre d'étagères | 3 |
| Avec éclairage | Non |
| Avec des roues | Non |
| Type d’armoire | Étagère pour salon |
| Types de porte | Pas de portes |
| Configuration | Autoportant |
| Dos ouvert | Oui |
| Avec serrure | Non |
| Marque | Emob |
| Commande par [x] pièces | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000087555 |
| Garantie | Garantie du fabricant de 2 ans |
| Couleur | Noir |
| Largeur produit - cm | 30,00 cm |
| Longueur produit - cm | 79,50 cm |
| Hauteur produit - cm | 86,00 cm |
| Style | Industriel, Moderne |
| Matériau | Métal Le terme "métal" désigne des éléments qui présentent des similitudes entre eux, tels que le fer, le cuivre ou l'or. |
| Nombre de colis | 1 |
Breng dankzij deze ranke zwarte metalen boekenkast een industriële sfeer in je huis binnen. Het smalle ontwerp en de moderne uitstraling zorgen ervoor dat je de kast eenvoudig in elke ruimte kunt inzetten. Gebruik het wandrek als een coole manier om je ruimte te upgraden en tegelijkertijd wat praktische opbergruimte op de 3 legplanken te krijgen. Ontdek de uitgebreide mogelijkheden van deze reeks op onze website!
Voir plus
Informations sur le marque
A propos de Emob